Results 1 to 4 of 4

Thread: Bug la stabilirea rutei

Junior Member brawnie's Avatar

Bug la stabilirea rutei

Salutari...
    De cand cu implementarea noului sistem de conectare tot primesc aceasta eroare random cand stabilesc o ruta pentru trenurile mele indiferent daca stabilesc ruta individual sau la mai multe trenuri odata... Cateodata nu vrea sa ia ruta noua nici in ruptul capului.

Customer Service Representative & Community Manager RO/COM/US Yaenara's Avatar
    Salut!

Mulțumesc pentru sesizare. Eroarea este în atenția departamentului tehnic din Germania.

- Deblocarea temporară a trenurilor: prin parcarea în oraș / muzeu a trenurilor afectate. Dacă problema persistă pentru o perioadă îndelungată, te rog să mă contactezi la Asistență, în joc.
    Community Manager Rail Nation COM, US, RO

Do you have a question? Find your answer at: Rail-Nation Answers
    Are you looking for the Forum rules and Netiquette? You can read them here.
    Moderators are volunteers therefore you are not able to reach them 24/7.
    Moderatorii lucrează pe bază de voluntariat şi, prin urmare, nu sunt disponibili 24 de ore pe zi.

Junior Member
    Salut, eu nu pot schimba traseul locomotivei bonus (nu poater fi dusa in muzeu iar parcarea in oras nu merge). Asta se intampla de cand au picat serverele (24 mai).

Customer Service Representative & Community Manager RO/COM/US Yaenara's Avatar
    Quote Originally Posted by dromichetes View Post
    Salut, eu nu pot schimba traseul locomotivei bonus (nu poater fi dusa in muzeu iar parcarea in oras nu merge). Asta se intampla de cand au picat serverele (24 mai).
    Salut,

Te rog contactează-mă în joc, la Asistență.
    Community Manager Rail Nation COM, US, RO

Do you have a question? Find your answer at: Rail-Nation Answers
    Are you looking for the Forum rules and Netiquette? You can read them here.
    Moderators are volunteers therefore you are not able to reach them 24/7.
    Moderatorii lucrează pe bază de voluntariat şi, prin urmare, nu sunt disponibili 24 de ore pe zi.