Erori corectate:

RN-13938 Misiunea Steam over Europe a fost eliminată din versiunea clasică (aplicația pentru mobil)
RN-13610 Chat: Am corectat o eroare care împiedica discuțiile private între utilizatorii de browser și cei care folosesc aplicația pentru mobil
RN-13463 Înjumătățirea timpului de așteptare: Am corectat o eroare care determina uneori apariția mesajului „Error 1”, atunci când erau realizate investiții fie cu aur, fie cu bani
RN-13016 Ferestrele de tip pop-up pot fi acum închise și în timpul tutorialului
RN-12963 Trenuri: Am corectat o eroare care cauza ca locomotivele achiziționate în același timp și care aveau aceeași foaie de parcurs să aibă o stare diferită
RN-12825 Invitarea prietenilor: Am corectat o eroare care cauza ca aurul să fie plătit la momentul nepotrivit
RN-12785 Mesaje: Am corectat o eroare care împiedica jucătorii să deschidă mesajele private de la alți jucători
RN-12665 Clasarea din prezentarea generală a prestigiului este sortată din nou în mod corect
RN-12399 Am corectat o eroare referitoare la plățile pentru profitul de la livrările către orașe și industrii
RN-12064 Medalii: dacă medalia a fost completată, însă a rămas nevalorificată, seria „Colector bonus” nu se mai resetează.
RN-11961 Am corectat o eroare care împiedica jucătorii să utilizeze un voucher de îmbunătățire a locomotivei bonus, dacă în cont nu exista și suma de bani corespunzătoare îmbunătățirii
RN-11935 Am eliminat o sursă a erorii „Error 101”, care apare la schimbarea foilor de parcurs
RN-10128 Profil: Link-ul clasamentului carierei este acum afișat corect, și nu mai conduce la panoul liderilor